Šiuolaikinis šokis vaikams

Pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės

Kaina 80 eur / mėn

Vaikai, lankantys bendrojo lavinimo mokyklas, gauna 15 Eur kompensaciją.

Pradedančiųjų grupės 9 – 11 m.

Pamokų tikslai

Šiuolaikinio šokio pamokose sieksime susipažinti su įvairiomis šiuolaikinio šokio technikomis, lavinti kūno koordinaciją, ištvermę, muzikalumą. Improvizacinių užduočių metu plėsime meninį akiratį, lavinsime vaizduotę, artistiškumą, kūrybiškumą.

Mokytoja: Airisė Gudonytė

Laikas: antradienis ir penktadienis

Trukmė: 2 pamokos (150 min) per savaitę.

Kaina: 80 EUR (Vaikai, lankantys bendrojo lavinimo mokyklas, gauna 15 Eur kompensaciją.)

Pažengusiųjų grupės 12 – 16 m.

Pamokų tikslai

Pagrindinis šiuolaikinio šokio pamokų tiklas – ieškoti savito kūno judėjimo, išlaisvinti protą ir apjungti klasikinio šokio pamokose išmoktą techniką bei iš svetur susirinktas patirtis su besiveržiančia fantazija kuriant.

Mokytoja: Airisė Gudonytė

Laikas: antradienis ir penktadienis

Trukmė: 2 pamokos per savaitę po 1 val. 30 min.

Jei vaikas nori lankyti klasikinio ir šiuolaikinio šokio pamokas – bendra pamokų kaina 115 Eur/mėn.

Vaikai, lankantys bendrojo lavinimo mokyklas, gauna 15 Eur kompensaciją.