Baletas jaunimui 14 – 17 m.

5 pamokos per savaitę

Klasikinio šokio, vaidybos ir gimnastikos pamokos

Kaina 100 eur / mėn

Vaikai, lankantys bendrojo lavinimo mokyklas, gauna 15 Eur kompensaciją.

III baleto klasė (14 – 17 m.)

Pamokų tikslai

Atliekame visus baleto pratimus stovint prie atramos, salės viduryje, diagonalėse, mažus ir didelius šuolius, įvairius sukinius. Statome meniškas choreografines kompozicijas. Atliekame judesių kombinacijas su puantais. Susipažįstame su šiuolaikiniu baletu, kur klasikinio baleto judesiai jungiami su šiuolaikinio šokio elementais. Čia daug plastikos, improvizacijos, judesio laisvės. Tai puiki galimybė išreikšti save šokio pagalba. Baleto pamokos metu laviname lankstumą, fizinę ištvermę, žingsnį, judesių koordinaciją. Skatiname kūrybiškumą artistiškumą, vystome vaizduotę, ritmo pajautimą, muzikalumą. Statome originalius šokius su kuriais pasirodome teatruose, koncertuose, renginiuose. Dalyvaujame spektakliuose.

Baleto mokytoja: Aleksandra Karečkienė

Vaidybos mokytoja: Solveiga Reklaitytė

Gimnastikos mokytoja: Airisė Gudonytė

Trukmė: 5 pamokos per savaitę

Kaina: 100 EUR (Vaikai, lankantys bendrojo lavinimo mokyklas, gauna 15 Eur kompensaciją.)